تاریخ انتشار :جمعه ۳ شهریور ۹۶.::. ساعت : ۲:۳۷ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیر برق تنگستان: امیدواریم ساختمان اداره برق، تا سال ٩٧ به اتمام برسد.

B04

 

 

بیرمی :مدیر برق تنگستان: امیدواریم ساختمان اداره برق، تا سال ٩٧ به اتمام برسد.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی : مهندس احمدی مدیر برق شهرستان تنگستان، در نشست با اصحاب رسانه شهرستان اظهار داشت: در ۴سال دولت تدبیر و امید تعداد ٢٠٠ دستکاه پست هوایی ٩٨ کیلومتر شبکه فشار متوسط و٩٠ کیلومتر شبکه فشار ضعیف هوایی جهت توسعه و تقویت برق محلات و روستاها، با اعتباری معادل ١۵٠میلیارد ریال احداث گردیده است.
🔹وی همچنین عملکرد ۶ ماهه اول سال ٩۶ برق تنگستان را اینگونه شرح داد: پروژه های برق با اعتباری معادل ٢٨ میلیارد ریال در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید که ٨٠٠ میلیون اعتبارات به همت فرماندار محترم شهرستان از محل اعتبارات استانی سال ٩۵ و مابقی از محل اعتبارات داخلی شرکت توزیع برق بوده است. همچنین اعتبارات ۶ماهه دوم سال ٩۶ معادل ١۶میلیارد ریال می باشد که انشالله در هفته دولت کلنگ زنی و تا پایان سال ٩۶ به پایان خواهند رسید.
🔹مهندس احمدی ادامه داد: امیدوار هستیم تا پایان نیمه اول سال ٩٧ ساختمان برق تنگستان به اتمام برسد و ساختمانی با امکانات و فضای مناسب، خدمات بهتری به مردم فهیم تنگستان ارایه دهد.
🔹احمدی در قسمت دیگری از این نشست عنوان کرد: از تلاش ها و پیگیری های فرماندار تنگستان جناب دکتر دهدشتی، به جهت پیگیری رفع مشکل معارض زمین ایستگاه برق جایینک تقدیر میکنم و خواستار پیگیری بخشدار محترم، در خصوص رفع معارض زمین مورد نظر ایستگاه هستم.
🔹وی بیان نمود: از هیـئت امنای مساجد تقاضا دارم که هر مسجد با خاموش کردن حداقل یک کولر و استفاده از حداقل کولر ها در غیر از زمانهای اقامه نماز، مدیریت برق را در کنترل پیک بار یاری نمایند.
🔹مدیر برق تنگستان با توجه به افزایش دما در تابستان و بخصوص مرداد و شهریور، از مردم خواستکه با توجه به اینکه از سهمیه پیک بار تعیین شده (٨٨) مگاوات در تاریخ ٩۶/۵/٢٣ پیک بار به ٩١مگاوات و گذشتن ٣ مگاوات از حد تعیین شده، در مصرف برق صرفه جویی کرده تا نیاز به اعمال خاموشی نوبتی بعلت بالا رفتن بار نباشد.
🔹احمدی در ادامه گفت: چالشهای فصلی در حوزه بهره برداری برق را بنا به شرایط و اقلیم اب و هوایی منطقه بخصوص در فصل تابستان به جهت افزایش دما و وجود شرجی و رطوبت در بخش ساحلی دلوار و متعاقب ان افزایش مصرف برق و نیاز مبرم به مدیریت پیک بار و تعادل بار خطوط و پستهای هوایی، و در فصل زمستان به جهت وزش باد و طوفانهای فصلی و بارندگی و نیاز به انجام بموقع خطوط و پستها و تعویض پایه های فرسوده می باشد.
🔹مهندس احمدی در پایان این نشست تصریح کرد: اهداف اصلی خود و پرسنل برق تنگستان را افزایش رضایتمندی مشترکین برق، تلاش برای پایداری شبکه های برق و کاهش زمان خاموشی به حداقل ممکن، مدیریت مصرف برق در تمام سطوح، ارتقائ بهره وری و کاهش تلفات میباشد.

 

B00 B01 B02 B03 B04 B05 B06 B07

دیدگاه خود را به ما بگویید.