تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۴ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۵:۲۸ ب.ظ
فاقددیدگاه

فرماندار تنگستان در آیین تجلیل از خبرنگاران:در حل مسائل مشترک شهرستان با هم همکاری داشته باشید.

24

بیرمی :فرماندار تنگستان به مناسبت روز خبرنگار از اصحاب رسانه تنگستان تجلیل نمود.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی :دهدشتی ضمن تبریک به مناسبت روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران حامی منافع مردم اند که با رسانه ای کردن مشکلات ، برطرف شدن آن را از مسئولین خواستار می شوند.

فرماندار تنگستان با بیان این که در حوزه خبرنگاری، داشتن سواد رسانه ای و صحیح نوشتن متن خبر مهم است؛ گفت: شایسته است خبرنگاران با آگاهی، دانش وحساسیت خاصی متن خبر را تنظیم کرده و بار حقوقی آن را بدانند و در این خصوص از پیش آمدن هرگونه شبهه جلوگیری کنند.

وی خاطر نشان کرد: حامیان منافع مردم باید در مقابل تخریب ها و انتقادات، حوصله و شکیبایی داشته و برخورد های سلبی و قهری نداشته باشد و در حل مسائل مشترک شهرستان با هم همکاری کنند.

در این مراسم  علاوه بر فرماندار ، بخشدار بخش مرکزی ، بخشدار بخش دلوار ، معاون سیاسی و معاون عمرانی فرماندار و مدیر ارشاد تنگستان نیز حضور داشتند.

فرماندار تنگستان در این مراسم گفت : رسانه یکی از ارکان اصلی دموکراسی و مردم سالاری است و راه گریزی برای توسعه وجود ندارد مگر اینکه ارزش و جایگاه رسانه را هرکسی در هر جایگاهی درک کند. فرماندار تنگستان با بیان اینکه هرگز در هر جایی از منافع مردم کوتاه نخواهیم آمد از برنامه های پیش رو در هفته دولت گفت ،ایشان با بیان اینکه در سال گذشته مجموع اعتبارات تملک دارایی شهرستان از محل ردیف های  نفت و گاز و استانی حدود ۲۰۰ میلیارد ریال بود گفت : با تلاش و رایزنی های انجام شده این مبلغ به ۲٫۵ برابر افزایش یافته است.

فرماندار تنگستان گفت : در امسال از پروژهای مهمی که کلنگ زنی خواهد شد ، کلنگ زنی سد خاییز است  که کارهای مربوط به آن انجام شده و تاییدیه های آن گرفته شده است و  با حضور وزیر نیرو در شهرستان انجام خواهد شد ، در بخش دلوار  آبشرینکن  ۷۵۰۰ متر مکعبی دلوار را که ۱۷۰ میلیارد ریال سرمایه گزاری بخش خصوصی در آن انجام شده را شاهد خواهیم بود.

دکتر دهدشتی در ادامه افزود : در هفته دولت ۵۸ پروژه را با مبلغ اعتباری ۸۳۰ میلیارد ریال پیش بینی کرده ایم که بعضی از اینها کلنگ زنی است که ۱۷ پروژه کلنگ زنی با مبلغ ۴۰۰ میلیارد ریال خواهیم داشت که مهمترین آنها احداث ۱۱ خانه  بهداشت و توسعه شبکه برق شهرستان از جمله آنهاست ، در پروژه های افتتاحی نیز ۴۱ پروژه با مبلغ ۴۳۰ میلیارد ریال خواهیم داشت که از این پروژه ها میتوان به بهسازی جاده ساحلی در بخش دلوار و  سالن های ورزشی که در سطح شهرستان پیش بینی کرده ایم و امیدواریم در هفته دولت بتوانیم یک سالن را به بهره برداری برسانیم اشاره کرد ، و در بخش مرکزی بهره برداری از فاز یک قلعه زایر خضر خان را در قلعه کلات را خواهیم داشت و در زمینه گازرسانی به مناطق مختلف تنگستان نیز تمهیداتی اندیشیده شده است.

دکتر دهدشتی در بخش درمان نیز با اشاره به بیمارستان امام حسین (ع)  اهرم گفت : در حال تکمیل فاز دوم بیمارستان اهرم و پیگیری حضور پزشکان متخصص در این بیمارستان هستیم.

پروژه جاده اهرم به برازجان که ردیف و بودجه ملی گرفته است و  ۱۵۰۰ میلیارد ریال برای شروع در نظر گرفته شده که به این مبلغ مجددا اضافه خواهد شد.

فاز سوم پارک دلوار  و ۵۶۰ میلیارد ریال در بخش مدارس و نوسازی مدارس شهرستان جهت نوسازی و تعمیر از دیگر برنامه ها و اعتباراتی بود که فرماندار تنگستان به آن اشاره کرد.

در پایان این مراسم نیز فرماندار تنگستان از خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان تقدیر نمود.

 

01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 13 14 15 16 018 18 019 19 020 20 21 22 23 24

دیدگاه خود را به ما بگویید.