تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۳ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۱:۰۲ ق.ظ
فاقددیدگاه

رئیس شرکت گاز شهرستان تنگستان : در هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از چندین طرح گازرسانی روستایی هستیم که طی آن ۴ هزار خانواور از این نعمت برخوردار می‌شوند

06

بیرمی : رئیس شرکت گاز شهرستان تنگستان : در هفته دولت شاهد افتتاح و بهره برداری از چندین طرح گازرسانی روستایی هستیم که طی آن ۴ هزار خانواور از این نعمت برخوردار می‌شوند.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی :غلامرضا زارعی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در تنگستان اظهار داشت: شرکت گاز تنگستان هم‌زمان با فعالیت شرکت گاز استان بوشهر، فعالیت خود را آغاز کرد که طی این سال‌ها توانست هر سه شهر این شهرستان شامل اهرم، دلوار و آباد را به طور کامل از نعمت گاز برخوردار کند.

وی افزود: پست امدادرسانی در صورت بروز هرگونه مشکل و اعلام توسط شهروندان در سه مراکز شهری و روستایی شهرستان اقدام به امدادرسانی می‌کند.

رئیس شرکت گاز شهرستان تنگستان تصریح کرد: در طی چهار سال گذشته، گازرسانی به شهر آباد به طول ۲۸ کیلومتر با اعتبار ۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان به پایان رسید و یک‌هزار و ۳۷ انشعاب با اعتباری بالغ بر ۵۵۲ میلیون تومان واگذار شده است.

زارعی بیان کرد: گازکشی به روستاهای سمل جنوبی، شمالی و گلنگون به طول ۲۷٫۴ کیلومتر با اعتبار یک میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان انجام شد و برای نصب ۸۶۷ انشعاب، اعتباری بالغ بر ۳۹۱میلیون تومان هزینه شده است .

رئیس شرکت گاز تنگستان ادامه داد : در سطح روستاهای بخش دلوار در سطح روستاهای گورک، دو پروژه انجام که سه هزار و ۸۷ انشعاب واگذار و یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است .

وی عنوان کرد : با اجرای سه پروژه توسعه گازکشی  به شهرستان، ۱۸ کیلومتر شبکه انجام و یک‌هزار و ۵۰۰ انشعاب نصب و یک‌میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

زارعی عنوان کرد: گازرسانی به هفت‌هزار و ۸۰۰ خانوار در ۴۳ روستای بخش مرکزی و ۱۷ روستای بخش دلوار در سطح شهرستان تنگستان با بیش از ۳۷۰ کیلومتر شبکه گازرسانی و واگذاری هفت‌هزار و ۲۰۰ انشعاب خانگی با اعتباری بالغ بر ۲۹میلیارد تومان در حال اجراست که دارای ۹۲ درصد پیشرفت فیزیکی است.

رئیس شرکت گاز تنگستان با اعلام افتتاح ساختمان شبکه گاز تنگستان با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در هفته دولت گفت: در راستای سال اقتصاد مقاومتی  به ۹ مرغ‌داری در سطح  شهرستان تنگستان به طول ۱۵کیلومتر شبکه‌گذاری با اعتباری بالغ بریک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان انجام خواهد شد.

زارعی با اشاره به اجرای برخی پروژها در طی چهار سال گذشته، عنوان کرد: شبکه انتقال و خطوط تغذیه در حوزه شهری ۳۴کیلومتر و در حوزه روستایی ۴۲۰کیلومتر، یک‌هزار و ۶۰۰ انشعاب واگذار شده در شهر و دوازده هزار مشترک در روستاهای شهرستان تنگستان گازدار شدند که بر اساس آمار موجود، تعداد خانوار تحت پوشش یک‌هزار و ۴۰۰ خانوار شهری و ۱۳ هزار خانوار روستایی از این نعمت برخوردار شده و برای حوزه شهری نیز ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان  و روستایی ۳۵ میلیارد تومان هزینه شده است.

رئیس شرکت گاز تنگستان گفت : در مدت چهار سال گذشته بیش از ۴۵۵ کیلومتر شبکه و خطول انتقال تغذیه ایجاد شده که از رشد ۱۵۵ درصدی برخوردار بوده‌اند و بیش از ۱۴هزار انشعاب در طی این مدت واگذار شده که دارای رشد ۲۹۴ درصدی است.

وی با اعلام این که به بیش از ۵۵ روستای شهرستان تنگستان، گازرسانی انجام شده بیان کرد: طی این مدت بیش از ۴۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیارد تومان جذب شد که از رشد ۴۰۷درصدی رشد حکایت می‌کند.

زارعی از افتتاح پروژه‌های روستایی در هفته دولت با اعتباری بالغ بر۱۹ میلیارد تومان خبر داد و گفت: در هفته دولت، ۴ هزار خانوار تحت پوشش طرح‌های گازرسانی در روستاهای شهرستان تنگستان قرار می‌کیرد.

 

01 02 03 04 05 06

دیدگاه خود را به ما بگویید.