تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۹ مرداد ۹۶.::. ساعت : ۱۲:۲۰ ب.ظ
فاقددیدگاه

نشست خبری رئیس دانشگاه آزاد تنگستان با اصحاب رسانه + تصاویر

D10

بیرمی : به مناسبت روز خبرنگار نشست خبری رئیس دانشگاه آزاد تنگستان با اصحاب رسانه برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی : به مناسبت روز خبرنگار نشست خبری رئیس دانشگاه آزاد تنگستان با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد اهرم برگزار  شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی تنگشتان گفتند : این دانشگاه در سال ۸۶ با دو رشته با ۱۶ دانشجو در یک ساختمان اجاره ای شروع به کار کرد که در حال حاضر با ۱۴۰۰ دانشجو و با ۲۰ عضو هیئت علمی و ۱۷ کارمند فعالیت می کنیم .

دکتر قدرتیان افزودند : ساختمان دانشگاه ۶۴۰۰ متر مربع در چهار طبقه در یک سایت ۱۲٫۵ هکتاری قرار دارد که یکسال و نیم از ساخت این ساختمان گذشته است این ساختمان دارای ۱۸ کلاس درس که اغلب هوشمند هستند و شامل ۱۴ گارگاه و آزمایشگاه می باشد .در حال حاضر دانشگاه دارای ۲ رشته کارشناسی ارشد ، ۱۶ رشته کارشناشی ، ۱۶ رشته کاردانی می باشد که از ابتدای تأسیس دانشگاه تا به حال ۱۵۰۰ دانشجو فارغ التحصیل داشته ایم .

ایشان بیان نمودند : در سطح استان این دانشگاه سومین دانشگاه در مراکز علمی می باشد که امکانات پژوهشی را در اختیار داریم کتابخانه دانشگاه دارای ۲۶۰۰ کتاب بود که در سال جای ۱۰۰۰ کتاب جدید به کتابخانه افزوده شد .

رئییس دانشگاه آزاد اسلامی تنگستان اضافه کردند : این دانشگاه دارای ۲۰ عضو هیئت علمی می باشد که همه  به صورت تمام وقت در دانشگاه کار می کنند و همه اعضاء ، دکترا و دانشجوی دکترا هستند که چهار نفر از دانشگاه تهران ، ۱ نفر از دانشگاه علامه و مابقی از دانشگاه علوم تحقیقات و دانشگاه آزاد هستند و دارای ۸۰ عضو حق تدریس می باشم .

وی در ادامه گفت : در سال جاری تیم فوتسال کارکنان دانشگاه به قهرمانی استان رسیده اند و به زودی در مسابقات کشوری شرکت خواهند کرد .

دانشگاه آزاد اهرم در ۹۰ در صد برنامه های فرهنگی شهر اهرم از قبیل مذهبی ، رحلت امام ، کنگره ها و … حضور پر رنگ داشته و داریم .

 

همچین از ابتدای تأسیس دانشگاه تا کنون به ۷۰۰ دانشجو بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان وام با سود ۹ در صد اعطا کرده ایم که بعد از فراغ التحصیلی و سربازی پرداخت کنند برای کارکنان دانشگاه هم وام های ضروری ، مسکن ، صندوق پرداخت شده است .

 

 

 

D01 D02 D06 D007 D07 D08 D09 D10

دیدگاه خود را به ما بگویید.