تاریخ انتشار :جمعه ۹ تیر ۹۶.::. ساعت : ۱۱:۴۵ ب.ظ
فاقددیدگاه

مدیر آموزش و پرورش تنگستان خبر داد:رتبه نخست تنگستان در ارسال بیشترین آثار به هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد

IMG-20170131-WA0197
بیرمی :مدیر آموزش و پرورش تنگستان از رتبه نخست تنگستان در ارسال بیشترین آثار به هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشدخبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش تنگستان، حسین پولادیان اظهار داشت: محتوای الکترونیکی مجموعه ای از تصاویر، متون و پویا نمایی هایی ست که با هدف آموزش یک یا چند بخش از محتوای درسی تولید می شوند.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان، تصریح کرد: با توجه به تنوع شیوه های آموزشی، به کارگیری نرم افزارها و فناوری های متنوع و گسترده رایانه ای می تواند در ارائه بهتر محتواهای آموزشی موثر باشد. ارسال ۱۳۰ اثر از این شهرستان به هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد و کسب جایگاه نخست را قابل تقدیر دانست.

وی ویژگی های یک محتوای الکترونیکی خوب را یادآور شد و گفت: یک محتوای خوب الکترونیکی باید الگوی طراحی خوبی داشته باشد؛ یعنی، مراحل ساخت آن ما را به سوی هدف هدایت کند و مخاطب بدون حضور معلم، بتواند به حل تمرین بپردازد یا این که یک مبحث را گام به گام یاد بگیرد.

حسین پولادیان افزود: در سند تحول بنیادین، نظام آموزش و پرورش و برنامه درسی ملی به تولید محتوای چند رسانه ای که متناسب با نیاز معلمان و دانش آموزان باشد؛ جهت تنوع بخشی به مراکز یادگیری، توجه شایانی شده است.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان با تقدیر از تولید کنندگان ۱۳۰ محتوای الکترونیکی رشد و رابط شهرستانی این جشنواره، رضا غلامزاده فرد، اضافه کرد: بهره گیری از فناوری نوین در تولید رسانه های یادگیری، تکمیل و غنی سازی منابع، ساختن بستری برای توسعه تجارب و ابتکارات معلمان و دانش آموزان در طراحی منابع یاددهی و یادگیری، از جمله سیاست هایی ست که در راستای توانمند سازی مدرسه به نحو مطلوب مورد توجه قرار گرفته است.

گفتنی ست شهرستان تنگستان از نظر تعداد منتخبین در میان ۱۸ شهرستان و منطقه استانی ،درجایگاه چهارم قرار گرفته است.

دیدگاه خود را به ما بگویید.