تاریخ انتشار :پنج شنبه ۸ تیر ۹۶.::. ساعت : ۹:۴۰ ب.ظ
یک دیدگاه

مدیر آموزش و پرورش تنگستان:موفقیت های حوزه پرورشی مرهون تلاش ها و تجارب معاون پرورشی این مدیریت، مدیران، معاونان و مربیان پرورشی مدارس است

IMG_9815
بیرنی : نشست مدیران، معاونان و مربیان پرورشی با موضوع غنی سازی برنامه های اوقات فراغت دانش آموزان و معرفی رتبه های برتر مسابقات فرهنگی و هنری با حضور رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان در سالن مدیریت آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی و به نقل از  روابط عمومی آموزش و پرورش تنگستان، حسین پولادیان ضمن عرض تبریک به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر اظهار داشت: روزه، قیام علیه عادت های مانوس و رفتارهای تکراری ست و عید فطر نوعی شادی ست که از بطن معنویات و اعتقادات درونی می جوشد.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان با بیان این که غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان از برنامه های مهم این مدیریت است؛ خاطرنشان کرد: نهادها و دستگاه های مختلف به غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان می پردازند و آموزش و پرورش در این خصوص از جایگاه ویژه ای برخوردار است و در راستای جلوگیری از موازی کاری، اگر سایر نهادها با به کارگیری مربیان مجرب، کلاس های مخصوص به خود برگزار کنند نتایج بهتری در بر خواهد داشت.

وی موفقیت های حوزه پرورشی را مرهون تلاش ها و تجارب معاون پرورشی آن مدیریت، مدیران، معاونان و مربیان پرورشی مدارس دانست و گفت: موفقیت های دانش آموزان در رشته های مختلف نشان از استعدادهای درخشان آنان دارد؛ ضروری ست با برنامه ریزی بهتر در شکوفایی قابلیت های بالقوه آنان بکوشیم.

حسین پولادیان در کنار کلاس های علمی، ورزشی و هنری به برگزاری کلاس های مهارتی، ذهنی و فن بیان تاکید کرد و گفت: از طریق نیاز سنجی می توان به برگزاری کلاس های مفید تر اقدام کرد به ویژه در روستاها که دارای امکانات محدود و استعداد های ویژه ای هستند.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنگستان نیز در ادامه تصریح کرد: با توجه به معرفی شهر بوشهر به عنوان پایتخت کتاب، شایسته است جهت ارتقای سطح مطالعه ، در مدارس باشگاه های کتاب خوانی کودک و نوجوان دایر شود.

 عباس جاودانی اضافه کرد: با توجه به انجام فعالیت هنری در کانون های شهرستان ، در صورت برگزاری پایگاه های تابستانی مدارس در زمینه ی هنرهای نمایشی، آوایی و …مربیان مجربی به آن پایگاه ها اختصاص خواهیم داد.

در این نشست معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش تنگستان با تاکید بر غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان مناطق روستایی گفت: موفقیت های کسب شده در حوزه پرورشی، علاوه بر دانش آموزان مدارس شهری به دانش آموزان مدارس روستایی نیز اختصاص دارد  که در این راستا شایسته است با برگزاری کلاس های مناسب در روستا ها در رشد و شکوفایی استعداد های آنان بکوشیم .

اسفندیار زنده بودی با تشریح عملکرد حوزه ی پرورشی و تربیت بدنی ، نتایج سی و پنجمین دوره  مسابقات فرهنگی و هنری دانش آموزان استان بوشهر را اعلام نمود که اسامی دانش آموزان برگزیده  تنگستانی در رشته های انفرادی و گروهی در سطح استان عبارتند از :

کسب رتبه ی اول شعر توسط سارا جاهدی دانش آموز پایه هفتم دبیرستان نرجس اهرم «متوسطه اول»

کسب رتبه اول شعر توسط مرضیه عاشوری دانش آموز پایه هشتم دبیرستان نرجس اهرم «متوسطه اول»

کسب رتبه سوم داستان نویسی توسط سارا جاهدی دانش آموز پایه هفتم دبیرستان نرجس «متوسطه اول»

کسب رتبه اول نمایش صحنه ای «گربه و موش» توسط دانش آموزان دبیرستان فاطمه زهرا(س) اهرم « متوسطه اول»

کسب رتبه اول نمایش صحنه ای « دردسرهای آماتور» توسط دانش آموزان دبیرستان سمیه اهرم « متوسطه دوم»

کسب رتبه دوم نمایش عروسکی « گروه خالو» توسط دانش آموزان هنرستان کار دانش اندیشه اهرم.

مدیریت آموزش و پرورش تنگستان کسب این موفقیت ها را به معاون پرورشی  و تربیت بدنی  مدیریت، کادر آموزشگاه ها و دانش آموزان عزیز و برگزیده تبریک و تهنیت می گوید.

     

یک دیدگاه

  1. اهرمی_کوسچهار می‌گه:

    ما هم به مرد سختکوش پرورشی اداره آموزش و پرورش تنگستان جناب آقای زنده بودی تبریک و خسته نباشید عرض میکنیم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.