تاریخ انتشار :دوشنبه ۲۹ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۳:۱۷ ق.ظ
۵ دیدگاه

آیین تجلیل از طلایه داران حوزه پرورشی آموزش و پرورش تنگستان با حضور مسوولان استانی و شهرستانی، فعالان حوزه پرورشی و دانش آموزان منتخب این حوزه در سالن دبیرستان حضرت زینب (س) برگزار شد

A01

بیرمی : در آیینی از طلایه داران حوزه پرورشی آموزش و پرورش تنگستان با حضور مسوولان استانی و شهرستانی تجلیل به عمل آمد.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی : در این همایش که با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار گردید از فعالان حوزه پرورشی و دانش آموزان منتخب این حوزه در سالن دبیرستان حضرت زینب (س) اهرم تجلیل گردید.

در این همایش  سیروس فتحی معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهرضمن عرض تسلیت به مناسبت شهادت مولای متقیان، علی (ع)، اظهار داشت: شب های قدر فرصت مناسبی برای خود سازی و تمسک به قرآن و احکام الهی است و در آیات و روایات به فضیلت های این شب ها تاکید شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل افزود: موفقیت دانش آموزان حاصل تلاش مربیان، معاونان پرورشی، مشاوران و… است که با تلاش وافر خود در پرورش استعدادهای آنان کوشیده اند.

فتحی اضافه کرد: هدف آموزش وپرورش هدایت فرزندان ایران به سوی حیات طیبه است که در کنار شکوفایی بعد علمی، شاهد رشد آن ها در زمینه های پرورشی و کسب آموزه های اخلاقی باشیم.

وی بابیان تعداد دانش آموزان فعال در حوزه قرآن، عترت، نماز، مسابقات ورزشی و فرهنگی و هنری خاطر نشان کرد: در سند تحول بنیادین، تحول در آموزش و پرورش یک اصل است که باید در راستای آموزه های دینی باشد و برای هر تغییر باید برنامه ریزی شود.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل، وجود پایگاه های تابستانی و اردوگاه ها را مکانی برای رشد استعدادهای دانش آموزان دانست و گفت: فعالیت دانش آموزان در حوزه های قرآن، عترت و نماز، فرهنگی- هنری و پرسش مهر، قابل تقدیر است و این مکان ها با همراهی و یاری دیگر ادارات وسازمان ها می تواند با کیفیت بیشتر به سمت و سوی مطلوبی هدایت شود و از آن جایی که در سال جاری ۱۷۰۰ دانش آموز در مسابقات قرآن، عترت و نماز فعالیت چشمگیر داشته اند نمونه ای از اعتلای فرهنگی ودینی دانش آموزان است.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان نیز در ادامه افزود: در سند تحول بنیادین اساس کار مدیران در دو حوزه مهم تربیت دینی و اخلاقی و تربیت زیستی و بدنی است و دانش آموزان پرورش یافته در این دو حوزه در حوزه های دیگر موفق خواهند بود.

حسین پولادیان ضمن معرفی رتبه های برتر شهرستان در مسابقات مختلف حوزه پرورشی، تصریح کرد: طلایه داران این حوزه با استعدادیابی و شکوفا نمودن استعدادهای دانش آموزان در ارتقاء نتایج این گونه مسابقات، نقش ویژه ای داشته اند که شایسته است از آنان و معاون پرورشی و تربیت بدنی این مدیریت، اسفندیار زنده بودی، قدردانی شود.

گفتنی ست این آیین با ضیافت افطار به پایان رسید.

 

 

A01 A02 A03 A04 A05 A06 A007 A07 A008 A08 A09 A10 A11 A12 A13 A14 A15 A16 A17 A18 A19 A20 A21 A22 A23

۵ دیدگاه

 1. از مدرسه استعداد های درخشان(طه) می‌گه:

  سلام بر بچه های استعداد های درخشان مطهری تنگستان -امید وارم بهترین باشید که هستید-
  هم در حوزه درسی و هم در حوزه ورزش- درس خوبی به بعضی ها دادید( کوروش و محمد مهدی مثل همیشه کولاک کردید ممنونیم)

 2. اهرمی_کوسچهار می‌گه:

  درود بر همت و تلاش بی وقفه آقای زنده بودی

 3. کارشناس آموزش و پرورش می‌گه:

  از آموزش و پرورش تنگستان در برپایی این مراسم شکوهمند تشکر می کنم

 4. گروه نمایش می‌گه:

  آقای پولادیان مدیرآموزش وپرورش تنگستان آرزوی بهترین ها رو برایتان دارم ولی گروه نمایش ما تو مدرسه سمیه در استان اول شد وبه کشور راه پیدا کرد چقدر منتظر بودیم در نمایش همگانی که تو فرهنگسرا گذاشته بودیم خودتون یا همکاراتون به تماشای نمایش ما میومدید ولی یک هفته نمایش برای عموم داشتیم همه اومدن ولی دریغ…

  حداقل منتظر بودیم تو این مراسم ما هم به یاد آورده بشیم ولی یاد نکردید. تشویق نکردید ما این نتیجه راهیابی به مرحله کشوری را با مشقت وتمرین با شرایط سخت برای مدرسه وشهرستان کسب کردیم.
  کاش…کمی نکته سنج تر.. مهربانتر…
  البته شما همیشه دوست دارید موفقیتها رو تقدیر کنید شاید متوجه نبودید
  چون دانش آموزان همه میگن شما بچه ها رو دوست دارید تشویق کنید

 5. همشهری می‌گه:

  درود بر آقای اسفندیار زنده بودی به خاطر تلاش های بی وقفه شون

دیدگاه خود را به ما بگویید.