تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۸ خرداد ۹۶.::. ساعت : ۵:۰۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

ضیافت افطاری و راه اندازی کلاسهای کشتی در تمامی رده های سنی در تنگستان/ رضا محمد زاده بعنوان مربی کشتی تنگستان انتخاب شد

06

بیرمی : رضا محمدزاده  توسط ایوب  ماحوزی  رئیس هییت کشتی شهرستان تنگستان بعنوان سرمربی هیات کشتی شهرستان رسمی انتخاب شد .
به گزارش پایگاه خبری بیرمی ، ایوب ماحوزی در  اردیبهشت سال ۹۳ با توجه به اینکه از سال ۸۵ در زمان ریاست جناب آقای محمدزاده در هیات کشتی تنگستان نائب رییس این هیات بودند و با توجه به عمل کرد بسیار خوب ایشان در هیات تنیس روی میز شهرستان و باتوجه به تعطیل بودن هیات کشتی در اواخر سال ۹۲ و اوایل ۹۳ بنا به دستور ریاست وقت اداره ورزش و جوانان و عملکرد بسیار عالی ایشان در هیات قبل ایشان بعنوان رییس هیات کشتی شهرستان تنگستان منصوب شدند .
این جوان پرتلاش تنگستانی با مدیریت خوب و مدبرانه خود توانست این ورزش را با گرفتن میزبانی های متعدد در شهرستان دعوت از نماینده فدراسیون و برنامه روح پهلوانی برای اولین بار در شهرستان انجام دهد و نام تنگستان و زنگ خطر برای استان به صدا درآورد.
از کارهای خوب وی در طول حضور خود می توان به :  اعزام تیم شهرستان بصورت یکدست در مسابقات انتخابی تیم ملی در تهران،  دعوت و اعزام هفت دوره مربی کار کشته جناب آقای محمدتوکل به اردوی تیم ملی خردسالان و نونهالان فرنگی، دعوت دو کشتی گیر خود امیر مهدی رستمی و یاسین بازیار به چهار اردوی تیم ملی خردسالان و نونهالان فرنگی، شرکت در تمامی تورنمنت های استانی و چند جانبه کشوری عناوین قهرمانی تیمی خردسالان، نونهالان و نوجوانان در طول این سه سال در مسابقات انتخابی استان ، در سال ۹۵ کسب مقام پنجمی کشتی گیر امیرمهدی رستمی در مسابقات انتخابی تیم ملی خردسالان و نونهالان فرنگی کشور در شهرستان بناب استان تبریز ،  انتخاب ایوب ماحوزی بعنوان سرپرست تیم نمونه و اخلاق نونهالان فرنگی استان اشاره نمود . همچنین ماحوزی  در اواخر سال ۹۵ با حکم جناب آقای علیرضا شمشیری با حفظ سمت بعنوان مسئول انجمن کشتی های ساحلی استان منصوب گردید.
 ماحوزی در مصاحبه ای که با این پایگاه خبری داشت اعلام نمود: الان با تمام مشکلات و بی مهری های روسای گذشته تربیت بدنی و قولهای دلسرد کننده  که در زمان روسای قدیم  قولهایی داده شد و هزینه ها شخصی صورت گرفت  تا کنون عملی نشده بود باعث دلسردی بنده شده بود  که با توجه به حمایت ها و دلگرمی های جناب آقای شکوه مدیر لایق و دلسوز شهرستانی استارت تمرینات کشتی از شب گذشته  با ضیافت افطاری و بعد تمرین در تمامی رده های سنی زده شد. وی در ادامه افزود با نشستی که با کشتی گیران پیشکسوت شهرستان که از سرمایه های این ورزش پهلوانی هستند داشتیم مقرر شد که در هفته دو جلسه از تمرینات به پیشکسوتان تعلق گیرد تا مثل گذشته چراغ این هییت روشن بماند. با توجه به اینکه جناب آقای محمد توکل مربی بسیارخوب و باتجربه شهرستان و استان بدلیل مشکلات شخصی از کشتی کناره گیری کردند در تصمیم گیری جمع از آقای رضا محمد زاده رئیس سابق هییت کشی و مربی نمونه و با اخلاق شهرستان دعوت نمودیم که بعنوان مربی در خدمت این بزرگوار باشیم که کلاسهای ژیمیناستیک و آمادگی جسمانی نیز زیر نظر آقای محمد زاده برگزار می شودو البته جا دارد از اینجا از زحمات بی شائبه جناب آقای محمد توکل که در این چند سال خالصانه در کنار ما بود تقدیر و تشکر ویژه نمایم.
ماحوزی در پایان بیان نمود :  حدود  ۱۴ میلیون در زمان روسای گذشته  هزینه شده که در زمان ریاست خود قول داده اند و در حال حاضر هیچکدام جوابگو حتی تلفن خود نیز نیستند و از مسئولین میخواهم که واقعا دست این ورزش پهلوانی و عنوان دار در سطح استان و کشور روبگیرند.
در پایان هم از سایت بیرمی که همیشه حامی ورزش شهرستان خصوصا کشتی بوده اند بابت ترتیب این مصاحبه تقدیر و تشکر می نمایم.
الحمدلله سیستم سرمایشی سالن هم با توجه به اینکه سالیان سال خراب بوده الان درست شده و خرابی های سالن در دست تعمیر می باشد که جا دارد از برادر خوبم جناب آقای شکوه ریاست محترم تشکر ویژه نمایم.
در پایان جا دارد از جناب آقای دهدشتی فرماندار دلسوز و ورزشی و معاونین محترمشان بابت حمایت و دلگرمیشان و جناب آقای شمشیری ریاست محترم هیات کشتی استان تشکر و قدردانی ویژه نمایم.

00

 

01 02 03 04 06 07 08 09 10

دیدگاه خود را به ما بگویید.