تاریخ انتشار :جمعه ۲۲ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۴:۵۶ ب.ظ
۴ دیدگاه

محمدعلی آهنگران در ستاد جوانان دکتر روحانی در بوشهر/خردورزی و عقلانیت خواست و اراده تاریخی ملت ایران است/ من امشب حامل سلام گرم نور چشمانمان سید محمد خاتمی به شما مردم هستم

photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۳-۲۳

بیرمی: محمدعلی آهنگران در ستاد  جوانان دکتر روحانی در بوشهر:خردورزی و عقلانیت خواست و اراده تاریخی ملت ایران است. من امشب حامل سلام گرم نور چشمانمان سید محمد خاتمی به شما مردم هستم.

به گزارش روابط عمومی ستاد مرکزی روحانی در استان بوشهر؛ محمدعلی آهنگران با اشاره به موج اقبال مردم ایران به دولت اعتدال و دکتر روحانی گفت: حضور شما بیانگر آن است که خردورزی و عقلانیت خواست و اراده تاریخی ملت ایران است و ما از راهی که آغاز کرده‌ایم برنخواهیم گشت.

دکتر آهنگران افزود: ما نمی‌خواهیم رئیس جمهوری داشته باشیم که در سازمان‌های بین‌المللی برای صندلی های خالی سخنرانی می‌کند و دور خود را هاله نور می‌بیند. وی با اشاره به قانونمداری و قانونمندی طرفداران اعتدال و اصلاحات در کشور افزود: باید رئیس جمهوری انتخاب کنیم که نشانه و سمبلی از خردورزی و متانت و عقلانیت ما ایرانیان باشد. حجه‌الاسلام آهنگران تصریح کرد: این انتخابات فرصتی است که به جهانیان نشان دهیم ایرانیان ملت مقاوم و امیدواری هستند که بر اصول و ارزش‌ها و آرمان هایشان پایداری می‌کنند و می‌خواهند عزیز باشند و از اقتصادی سالم برخوردار باشند  و با مردم دنیا در صلح و تعامل به سر ببرند.

وی افزود: ما ایرانیان دیگر نمی‌خواهیم  دولتی بر سر کار باشد که یک شبه نهادهای ناظر بر منابع و ثروت‌های کشور را منحل می‌کند و راه را برای سو استفاده از بیت المال برای خود هموار می سازد، و یا وزیر خارجه خود را در حین سفر و جلسه کاری از راه دور عزل می‌کند!

وی گفت: ما نمی‌خواهیم شرایط کشورمان طوری باشد که یک وزیر با یک امضای ساده سه هزار و هشتصد میلیون دلار از پول و سرمایه مردم را در اختیار یک انسان فاسد و بی‌ریشه قرار دهد تا به یغما برود.

آهنگران تصریح کرد: ما می‌خواهیم کشاورزی ما، صنعت ما، بازار صادرات ما و اقتصاد ما رونق داشته باشد و برای خرید کالاهای مورد نیازمان در بازارهای جهانی گرفتار واسطه ها و دلالان نباشیم. وی با یادآوری خشونت‌ها و ستم هایی که پیش از این بر دانشجویان و اصلاح طلبان می‌رفت بیان داشت: ما برای دانشجویان، زنان و فرزندان ایران، فضای امن می‌خواهیم نه فضای امنیتی!

حجه‌الاسلام آهنگران افزود: ما می‌خواهیم که دیگر هرگز شاهد به بند کشیدن روزنامه نگاران و توقیف روزنامه‌ها و یا شبکه‌های اجتماعی نباشیم.

وی با نفی فضای بداخلاقی و توهین و خشونت افزود: برای رسیدن به همه این اهداف و آرمان‌ها بار دیگر در بیست و نهم اردیبهشت ماه برای ایران  و اسلام و فرزندان ایران رأیمان را به نام دکتر حسن روحانی به صندوق خواهیم انداخت.

دکتر محمدعلی آهنگران با اشاره به حضور انبوه جوانان بوشهر گفت: حضور شما نشانگر این است که امید در رگ های این کشور جریان دارد ولی باید مراقبت کنیم موج امیدی که در روزهای اخیر در کوچه و  خیابان های ایران به راه افتاده است گرفتار بی‌قانونی و بداخلاقی و ساختارشکنی نشود و نباید کسی بعنوان حمایت از دولت با کسی با خشونت رفتار کند و یا گرفتار خشونت و بی ادبی شود.

آهنگران با اشاره به بداخلاقی های احتمالی در روزهای آینده هشدار داد: اگر بداخلاقی دیدید، اگر به ستادهای شما حمله کردند و یا بنرهای شما را پاره کردند امیدتان را از دست ندهید و در چارچوب قانون حرکت کنید و پاسدار آرامش خودتان و شهر و منطقه‌تان باشید.

دکتر آهنگران در پایان از حضور امیدوارانه جوانان و مردم بوشهر تشکر کرد و سخنان خود را با فرستادن سلام به روحانی و خاتمی و درود به روح بزرگ آیه الله هاشمی به پایان رساند.

 

photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۱-۱۵ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۱-۱۸ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۱-۲۶ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۱-۳۱ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۱-۳۳ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۱-۴۱ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۱-۵۲ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۲-۲۵ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۲-۲۹ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۲-۳۹ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۲-۴۷ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۲-۴۹ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۲-۵۲ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۲-۵۵ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۳-۱۹ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۳-۲۳ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۳-۳۹ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۳-۵۸ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۴-۰۱ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۴-۰۲ photo_۲۰۱۷-۰۵-۱۲_۱۶-۴۴-۰۳

۴ دیدگاه

 1. ی همشهری می‌گه:

  آفرین بر شرفت
  درود بر دکتر روحانی مقتدر وتوانا
  دشمن شکن وبا مرام

 2. ناشناس می‌گه:

  پسر نوح با بدان بنشست خاندان نبوتش گم شد

 3. دلواپس می‌گه:

  واقعا اینا میخان مملکتو حفظ کنن؟
  اگه داعش یه پخ کنه که اینا سوراخ موشو ۱ میلیون می خرن و الفرار.
  قضیه کنسرت حل شد. قضینه کرسنت چی؟
  حقوق های نجومی
  اختلاس ۸ هزار میلیاردی؟
  حسین فریدون؟
  دختر وزیر؟
  بازگشت عزت به پاسپورت ایرانی؟
  شهدای منا؟
  ایجاد ۴ میلیون شغل؟
  وعده صد روزه؟
  پر کردن راکتور اراک با بتون؟
  کی میخاد به این سوالات جوا بده؟

  کدوم یک از این جمعیت حاضره برای کشورش خون بده؟
  تو جبهه اصلاحات و اصلاح طلب چنتا شهید داریم که جونشون رو برای ایران فدا کرده باشن؟
  یا تا زمانی که شما هستین جنگ نمیشه؟
  مگه چه رابطه ای با اونوری ها دارین که جنگ نمیشه

دیدگاه خود را به ما بگویید.