تاریخ انتشار :پنج شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۶.::. ساعت : ۳:۳۳ ب.ظ
فاقددیدگاه

پیشکسوتان استقلال اهرم با شکست ایرانجوان خیاری راهی فینال شد

S01

بیرمی : استقلال اهرم راهی فینال مسابقات فوتسال پیشکسوتان شهدای تنگستان شد.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی : در دومین دیدار از مرحله نیمه نهایی مسابقات فوتسال پیشکسوتان دو تیم استقلال اهرم و ایرانجوان خیاری برای تعیین دومین تیم فینالیست مسابقات با داوری مرتضی عبدالهی و پیوند خضری به مصاف هم رفتند.
در این بازی استقلال با رویکردی متفاوت نسبت به سه مسابقه اخیر و با تاکتیک جدید و مختص این دیدار پا به میدان گذاشت
عادل عالیزاده با نمایش یک بازی کاملا منطقی به همراه هم تیمی های خود راه را برای حملات پر زهر ایرانجوان بستند و با حضور یونس رفیعی بازیکن تیزهوش این تیم در نوک پیکان خط حمله خود استقلال به گل اول مسابقه در دقیقه ۶ بازی دست یافت تا ایرانجوان تا پایان این نیمه فقط به در بسته استقلال بزند.
در نیمه دوم باز هم تیم مهاجم و هجومی میدان ایرانجوان بود تا توسط صالح جمالی بازیکن سرحال این تیم و با ضربه ای تماشایی قفل محکم دروازه سجاد پوردرویش و استقلال باز شود.استقلال در این شب با بازی حساب شده باز هم از رقیب قوی خود پیش افتاد و فاتح گل ایرانجوان یونس رفیعی بود.ایرانجوان که نمیخواست بازنده میدان لقب بگیرد باز هم با صالح جمالی به گل تساوی بازی دست یافت.غلام شجاعی بهترین گلزن تیم ایرانجوان تا امشب نتوانست دروازه استقلال را باز کند و امید اول ایرانجوان امشب ناکام ماند. تا استقلال با کورش سجادی پناه ، پس از چند شلیک سنگین خود که تیر دروازه مانع از گلزنی او شده بود این بار مانع ورود توپ به دروازه ایرانجوان نشده و جواز صعود استقلال با این گل به فینال صادر شد.
در پایان مسابقه تیم استقلال با برد ۳ بر ۲ به فینال مسابقات راه یافت و تیم ایرانجوان ،یکی دیگر از تیمهای با اخلاق مسابقات به دیدار رده بندی رفت.
کورش سجادی پناه بعنوان فنی ترین بازیکن این مسابقه لقب گرفت

⚽زننده گلهای استقلال⚽
یونس رفیعی (۲گل)
کورش سجادی پناه

⚽زننده گلهای ایرانجوان⚽
⭕صالح جمالی (۲گل)

بدین ترتیب تیمهای اسقلال اهرم و شهدای قباکلکی بازی افتتاحییه را در فینال مسابقات نیز تکرار خواهند.
تیمهای ایرانجوان خیاری و شهدای باغک نیز دیدار رده بندی را برگزار خواهند کرد.

S01 S02 S03 S04 S05 S06 S07 S08 S09 S10 S11 S12 S13 S14 S15 S16 S18

دیدگاه خود را به ما بگویید.