تاریخ انتشار :جمعه ۱۷ دی ۹۵.::. ساعت : ۳:۳۱ ب.ظ
فاقددیدگاه

اهرم میزبان مسابقات فوتسال شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان بوشهر

img_20160507_141103-1-e1462622360251

خبرگزاری فارس: اهرم میزبان مسابقات فوتسال شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان بوشهر

بیرمی: رییس جمعیت هلال احمر تنگستان گفت: شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان، میزبان مسابقات مرحله استانی فوتسال یادواره شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان بوشهر شد.

علی امیرنژاد در اینباره  اظهار داشت: شهر اهرم مرکز شهرستان تنگستان به عنوان میزبان مسابقات مرحله استانی فوتسال یادواره شهدای امدادگر جمعیت هلال احمر استان بوشهر انتخاب شد.

وی اضافه کرد: این مسابقات با حضور بیش از ۱۰۰ بازیکن از شعبه‌های جمعیت هلال احمر سراسر استان بوشهر در روز یکشنبه نوزدهم دی ماه سال جاری در سالن امام خمینی ورزش و جوانان شهر اهرم به صورت حذفی برگزار می‌شود.

این مسؤول ضمن ابراز خرسندی از میزبانی شهرستان تنگستان در این دوره از مسابقات بیان کرد: برای اولین بار است که شهر اهرم میزبان مسابقات ورزشی استانی جمعیت هلال احمر خواهد بود که این وضعیت به ترویج ورزش و پویایی آن در جامعه کمک خواهد کرد.

 رییس جمعیت هلال احمر تنگستان یادآور شد: تمهیدات لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن این مسابقات اندیشیده شده و آمادگی کامل  برای برگزاری این مسابقات وجود دارد.

وی با اعلام این که تیم قهرمان این مسابقات به عنوان نماینده ی استان به مرحله ی کشوری اعزام می شود اظهار داشت: داوران این دوره از مسابقات نیز از داوران با تجربه و جوان شهر اهرم انتخاب شده‌اند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.