تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۳ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۱۷ ب.ظ
یک دیدگاه

طی حکمی از سوی عباس لطفی نژاد ،حجت الاسلام عباس فقیه به عنوان رییس کمیته انضباطی هئیت فوتبال تنگستان منصوب شد.

05

بیرمی: طی حکمی از سوی عباس لطفی نژاد .حجت الاسلام عباس فقیه دادستان تنگستان به عنوان رییس کمیته انضباطی فوتبال این شهرستان منصوب شد.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی عباس لطفی نژاد در گفتگویی با این پایگاه خبری اظهار داشت ؛ هیات فوتبال شهرستان تنگستان در این چندین ساله تحولات چشم گیری داشته است.
ایشان گفت سالانه شاهد برگزاری بیش از ۱۰۰۰ مسابقه فوتبال در رده های سنی مختلف در سطوح روستایی ، شهرستانی،استانی و کشوری در شهرستان میباشیم که با ۵۰ نفر کادر مجرب که اکثریت از  پیشکسوتان و سابقه داران فوتبال شهرستان تنگستان هستند این مسابقات را برگزار کرده ایم.
رئیس هیئت فوتبال در ادامه گفت با توجه به گستردگی مسابقات فوتبال در شهرستان و به منظور ایجاد انسجام و یک وحدت بین ورزشکاران ، داروارن، ناظران و سایر مسولان برگزار کننده یک کادر انضباطی با تجربه و پرتوان جهت ایجاد نظم و انضباط این مسابقات را انتخاب نموده ایم لذا
به همین منظور طی حکمی حجت السلام والمسلمین عباس فقیه دادستان عمومی شهرستان  را به عنوان ریاست کمیته انضباطی هئیت فوتبال تنگستان منصوب شدند و از خدمات جناب آقای قاسم شکوه که قبلا این مسئولیت را به عهده داشتند تشکر ویژه صورت گرفت.
لطفی اضافه نمود در  کمیته انضباطی هیئت فوتبال شهرستان آقایان محمد روحانی و اصغر جعفری به عنوان عضو کمیته انضباطی حجت السلام فقیه را همراهی خواهند کرد.
ایشان در پایان اظهار داشت  جناب آقای شکوه رئیس اسبق کمیته انضباطی  نیز اخیرا به عنوان سرپرست اداره ورزش و جوانان تنگستان منصوب شده اند که برای این برادر بزرگوار و جوان بومی شهر اهرم آرزوی موفقیت داریم.

 

01 02 03 04 05

 

یک دیدگاه

  1. فرهنگی می‌گه:

    اتفاق مبارک و میمونیست ولی حکم رئیس کمیته انظباطی هیأت فوتبال شهرستان را رئیس هیأت فوتبال استان میزنند نه شهرستان

دیدگاه خود را به ما بگویید.