تاریخ انتشار :دوشنبه ۶ دی ۹۵.::. ساعت : ۱۲:۲۰ ق.ظ
فاقددیدگاه

مدیر آموزش و پرورش تنگستان در آیین انتخابات مجامع دانش آموزی : نتیجه فعالیت مجامع دانش آموزی، پرورش یافتن دانش آموزانی آگاه و آشنا به اصول اجتماعی است.

img_6159
بیرمی: مدیر آموزش و پرورش تنگستان در آیین انتخابات مجامع دانش آموزی گفت : نتیجه فعالیت مجامع دانش آموزی، پرورش یافتن دانش آموزانی آگاه و آشنا به اصول اجتماعی است.
به گزارش پایگاه خبری بیرمی آیین انتخابات مجامع دانش آموزی با حضور نمایندگان و دانش آموزان مدارس در کانون حدیث اهرم برگزار شد.

در این آیین حسین پولادیان مدیریت آموزش و پرورش تنگستان اظهار داشت: اگر یک هدف کلی، اساسی و بنیادین برای آموزش و پرورش در نظر بگیریم؛ همان پرورش دانش آموزانی با اخلاق دینی و آشنا با قانون و حقوق شهروندی است.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان افزود: با توجه به حضور رئیس مجلس دانش آموزی در این آیین، ضروری است با ارائه طرح ها، پیشنهادها، برنامه های مفید و نگاهی کارشناسانه، مجمع دانش آموزی را رونق بخشند تا اولیا و معلمان نسبت به این مجمع شناخت بیشتری پیداکنند.

در این آیین محمد عرفان زاهدی، رئیس مجلس دانش آموزی، به معرفی مجلس دانش آموزی و تشریح وظایف اعضای آن پرداخت و هر یک از نمایندگان به دیدگاه ها و برنامه های خود را ارائه دادند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.