تاریخ انتشار :شنبه ۲۰ آذر ۹۵.::. ساعت : ۲:۱۳ ق.ظ
فاقددیدگاه

استاندار بوشهر تاکید کرد: لزوم حمایت شرکت‌های بزرگ صنعتی از ورزش استان بوشهر

13920923000183_photoa

بیرمی: استاندار بوشهر گفت: شرکت‌های بزرگ نفتی و پتروشیمی در استان بوشهر فعال هستند که ضروری است نسبت به ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود برای حمایت از ورزش استان تلاش کنند.

به گزارش  پایگاه خبری بیرمی از  فارس ، مصطفی سالاری در نشست با هیات‌های ورزشی استان بوشهر اظهار داشت: نسبت تعداد ورزشکاران به کل جمعیت استان بوشهر قابل توجه است که این شرایط، وظیفه برنامه‌ریزان استان بوشهر برای توسعه زیرساخت‌های ورزشی و کمک به هیات‌های ورزشی را دوچندان می‌کند.

وی اضافه کرد: حضور سلطانی‌فر در وزارت ورزش را به فال نیک می‌گیریم و با توجه به سابقه فعالیت قبلی وی در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری که سبب توجه ویژه به استان بوشهر در تخصیص اعتبارات به دهکده‌های گردشگری شده است، انتظار داریم که در سمت جدید نیز این نوع نگاه به استان بوشهر داشته باشد.

استاندار بوشهر تصریح کرد: وزیر ورزش به دلیل احاطه بر ورزش استان‌ها با مشکلات هیات‌های ورزشی به خوبی آگاه است، اما انتظار می‌رود که با وجود ورزشکاران سختکوش و مدال‌آور در این استان، نسبت به رفع مشکلات هیات‌های ورزشی توجه ویژه‌تری به خرج دهد.

وی ادامه داد: میزان سرمایه‌گذاری در پارس جنوبی به گونه‌ای است که از دو سال آینده، سالانه یک صد هزار میلیارد دلار درآمد برای کشور کسب می‌کند که اگر یک ده هزارم این میزان به استان بوشهر تخصیص یابد، تحولات فراوانی در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی ایجاد می‌شود.

سالاری از وزیر ورزش خواست در این راستا در دولت برای ورزش استان بوشهر چاره‌سازی کند.

دیدگاه خود را به ما بگویید.