تاریخ انتشار :دوشنبه ۱۵ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۳:۰۴ ق.ظ
یک دیدگاه

مدیریت آموزش و پرورش تنگستان خبر داد : رشد ۱۰۰/۲درصدی جذب سوادآموز در شهرستان تنگستان/تقدیر رئیس سازمان نهضت سواد آموزی کشور از آموزش و پرورش تنگستان

۲۰۱۶۰۹۰۳_۱۵۲۵۱۳
بیرمی:حسین پولادیان مدیریت آموزش و پرورش شهرستان تنگستان از رشد ۱۰۰/۲  درصدی پوشش سواد آموزان تنگستان، نسبت به حجم ابلاغی برنامه درسال۹۴-۹۵ خبر داد.

  به گزارش پایگاه خبری بیرمی به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش تنگستان، حسین پولادیان در این باره اظهار داشت:  برای جذب بیشتر سوادآموزان تاکنون شورای پشتیبانی سوادآموزی، نشست های منظم همراه با راهکارهای مفید و کاربردی برگزار کرده است.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان از اجرای طرح ها و برنامه های شتاب بخشی ریشه کنی بی سوادی خبر داد و گفت: طرح رفع بی سوادی در گروه ۱۰ تا۴۹ سال و طرح آموزش اولیاء بی سواد دانش آموزان و ارتقاء سطح دانش و توانمندی اقشار محروم جامعه از طرح های موفق این مدیریت بوده است.

وی با بیان این که در سه دوره سوادآموزی شاهد روند رو به رشد تعداد سوادآموزان بوده ایم؛ افزود: افزایش ۳۱ درصدی جذب دوره سوادآموزی و رشد ۱۳۰ درصدی دوره تحکیم و ۴۵ درصدی دوره انتقال، در سال ۹۴/۹۵نسبت به سال ۹۳/۹۴، برگ زرینی ست که به افتخارات آموزش و پرورش تنگستان افزوده شده است.

پولادیان همچنین از افتتاح « مرکز یادگیری محلی » به عنوان یکی از طرح های آموزش و پرورش تنگستان در حوزه ی مبارزه با بی سوادی خبر داد که به زودی شاهد فعالیت این مرکز خواهیم بود.

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سوادآموزی،از مدیر آموزش و پرورش تنگستان و کارشناس نهضت سوادآموزی این مدیریت، به خاطر تلاش در ریشه کنی بی سوادی تقدیر نموده است    .

یک دیدگاه

  1. ی می‌گه:

    آفرین صد مرحبا

دیدگاه خود را به ما بگویید.