تاریخ انتشار :جمعه ۵ شهریور ۹۵.::. ساعت : ۱:۵۵ ق.ظ
۹ دیدگاه

درخشش دو فرهنگی شهرستان تنگستان در هفتمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی درکشور

IMG-20160823-WA0067
بیرمی: دو فرهنگی تنگستانی در هفتمین جشنواره ملی  تولید محتوای الکترونیکی رشد در  کشور درخشیدند.
به گزارش پایگاه خبری بیرمی در هفتمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد، دو فرهنگی از شهرستان تنگستان، معصومه قدرتیان و احمد محمدیان، رتبه دوم گروه فرهنگیان، در بخش درس افزار آموزشی را به خود اختصاص دادند.
حسین پولادیان مدیر اداره  آموزش و پرورش شهرستان تنگستان در مورد درخشش دو تن از فرهنگیان این شهرستان اظهار داشت: هفتمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی از مهرماه ۹۴ شروع به کار کرد و در فروردین ماه ۹۵ در مرحله استانی، تنها ۶۰  اثر، برگزیده و به مرحله کشوری ارسال شد.

مدیر آموزش و پرورش تنگستان، اهداف جشنواره را این گونه  یادآور شد: توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرایند یادگیری، ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی و پرورش توانمندی های معلمان، دانش آموزان، دانشجو معلمان و مدرسان در تولید مواد و رسانه های یادگیری متناسب با نیاز معلمان و دانش آموزان و استفاده از آن ها در فرایند تدریس و زمینه سازی برای مشارکت فعال معلمان و مربیان در تولید و تکمیل و غنی سازی مواد و منابع متنوع یادگیری، از مهم ترین اهداف این جشنواره بوده است.  

وی خاطر نشان کرد: از بین ۴۸۵۰ اثر ارسالی به مرحله کشوری تنها از ۸۱ اثر برتر تقدیر شد که از این آمار، ۲۰ اثر متعلق به استان بوشهر بوده است.

پولادیان افزود: از ۲۰ اثر برگزیده و متعلق به استان بوشهر، ۱۱ اثر حائز رتبه های اول تا سوم کشور و ۹ اثر قابل تقدیر شدند.

وی تصریح کرد: استان بوشهر به دلیل داشتن بیشترین تعداد آثار برگزیده در جشنواره، رتبه اول را به خود اختصاص داده است و درخشش دو فرهنگی تنگستانی در این جشنواره قابل تقدیر است.

پولادیان کسب رتبه دوم گروه فرهنگیان را در بخش درس افزار آموزشی به دو فرهنگی افتخار آفرین تنگستان، معصومه قدرتیان و احمد محمدیان، تبریک گفت.

منبع روابط عمومی آموزش و پرورش تنگستان

۹ دیدگاه

 1. g می‌گه:

  درود و تبریک به دو فرهنگی عزیز به امید موفقیت بیشتر عزیزان

 2. اهرمی می‌گه:

  تبریک به خانم قدرتیان مدیریت دبیرستان سمیه موفقیت بیشتر شما عزیز از خداوند منان خواستارم

 3. دانش آموز می‌گه:

  تبریک فراوان به سرکار خانم قدرتیان و آقا ی محمد یان همچنین مدیریت آموزش و پرورش تنگستان وجامعه فرهنگی

 4. شکوه می‌گه:

  تبریک صمیمانه خدمت دو همکار محترم جناب اقای محمدیان و سرکار خانم قدرتیان به امید موفقیتهای روز افزون

 5. طالبیان می‌گه:

  تبریک میگم این موفقیت خدمت همکاران بزرگوار به امید موفقیت های روز افزون

 6. همکار می‌گه:

  خانم مهندس قدرتیان
  انتخاب شایسته‌ات را به عنوان منتخب در هفتمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی درکشور تبریک می‌گویم و آرزومند موفقیت‌های بزرگ‌ترت هستم

 7. بامداد می‌گه:

  تبریک عرض می کنم موفقیت حاصل شده خدمت این دو فرهنگی گرامی.امیدواریمفرماندار و دیگر مسئولین استانی
  اموزش و پرورش را بیشتر وبهتر دریابند

 8. اصغر بارانی می‌گه:

  درود و سپاس بر شما برادر و بانوی بزرگ شهرستان تنگستان که با این افتخار، برگ ذرینی به این شهرستان اضافه کردید تبریک ما را پذیرا باشید جناب آقای محمدیان و خانم قدرتیان آرزوی سربلندی و پیروزی در مراحل بعدی

 9. دوست می‌گه:

  سلام باعرض تبریک به دو فرهنگی عزیز آقای احمد محمدیان وخانم معصومه قدرتیان که مثل همیشه درخشیدند ولی گویاهیچ تقدیر و تشکری از سوی اداره آموزش وپرورش نشده است چون باتوجه به نصب بنرهای گوناگون درسطح شهر،شاهد هیچ گونه بنری دراین زمینه درسطح شهر نبوده ایم.

دیدگاه خود را به ما بگویید.