تاریخ انتشار :سه شنبه ۲۲ تیر ۹۵.::. ساعت : ۹:۰۲ ب.ظ
۱۰ دیدگاه

برسد به دست وکیلم:آقای نماینده تقابل سخنان شما و فرماندار جوان، تقابل دو اندیشه بود. با این تفاوت که یکی مهربانی و اخلاق تقیسم میکند و دیگری مروج رعب و اختلاف!

8340406_1021
بیرمی/مقاله/محمد زندوی

برسد بدست وکیلی:جناب آقای دکتر شهریاری نماینده ی محترم مردم فهیم دشتی و تنگستان

راستش این دو – سه روز خیلی با خودم کلنجار رفتم که چیزی ننویسم اما از آنجا که حرفهایی هستند که فرزند زمانی خاص می باشند و اگر بیان نشوند یا به دنیا نمی آیند و یا ابتر می مانند، پس تصمیم بر نوشتن گرفتم.
از قدیم گفته اند سالی که نکوست از بهارش پیداست، لکن امیدواریم که در مورد جنابعالی اینگونه نباشد که اگر باشد بدا به حال ما و شما! ، چرا که این بازی هیچ برنده ای در بر نخواهد داشت.
بیانات جنابعالی در اولین جلسه رسمی حضورتان در شهرستان تنگستان نه تنها ناامید کننده که بنوعی نگران کننده بنظر می رسد.
بی شک آنچه در سال اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل از نمایندگان محترم انتظار می رود، هر چه باشد، تهدید مسولان شهرستان و استانی نیست پس لطفا بجای ترویج چنین فرهنگ ناپسندی، مروج اخلاق و همدلی و پیگیر مطالبات به حق قاطبه مردم باشید.
اکنون که پس از بارها شکست و در عین کهولت سن به یمن رد صلاحیت های گسترده بار دیگر ردای وکالت مردم دیار نخل، دریا و مهربانی را بر تن کرده اید بکوشید جبران مافات نمائید و ضمن انجام احسن وظایف خویش در حوزه قانونگذاری و نظارت ، به وعده هایتان جامه عمل بپوشانید و لطفا” از ایجاد رعب و و حشت در میان مدیران و تهدید به بر هم زدن دوستی تان با وزرا دست بردارید.
البته مطمئنم سخنان فرماندار جوان شما را به فکر فرو برده است. دکتر دهدشتی شما را از ذخایر ملی می داند و تجربه و علم شما را می ستاید آنگاه حرف از توسعه ی متوازن در شهرستان تنگستان می زند و شما را در این توسعه سهیم می داند.
آقای نماینده امروز دیگر گفتمان جنگ و تهدید، آن هم برای هموطنان و هم استانی ها نه تنها کارساز نیست که سبب ایجاد اختلاف و تفرقه نیز می شود.

در ایامی که همگان شعار «دست در دست هم دهیم به مهر» سر می دهند ، بی شک انتظارها از جنابعالی انتخاب گفتمان خط و نشان کشیدن نیست.
مردم ما از بازی ها و شعارهای سیاسی امثال حضرتعالی خسته شده اند و رفاه اقتصادی آن هم در سایه ی اقدام و عمل می خواهند.
تقابل سخنان شما و فرماندار جوان، تقابل دو اندیشه بود. با این تفاوت که یکی مهربانی و اخلاق تقیسم میکند و دیگری مروج رعب و اختلاف!
دکتر شهریاری گرانقدر من انتظار دارم تجربه ی بالای خود را در جهت آبادانی سرزمینم خرج کنید. نه همچنان بدنبال بازیهای سیاسی باشید.
و در آخر توجه شما را به قسمتی از پیام دکتر روحانی رئیس جمهور محترم در مراسم تنفیذ، جلب می کنم و تا هر زمان که لازم باشد تکرار میکنم :
بگذاریم که فضا و فرصتِ خدمت برای همۀ ایرانیانی که دل در گرو این مرز و بوم دارند، باز شود.
بگذاریم که شایستگان به ملت خدمت کنند،
بگذاریم که سینه‌ها از کینه‌ها پاک شود،
بگذاریم که آشتی جای قهر و دوستی جای دشمنی بنشیند،
بگذاریم که اسلام با چهرۀ رحمانی‌اش، ایران با چهرۀ عقلانی‌اش، انقلاب با چهرۀ انسانی‌اش و نظام با چهرۀ عاطفی‌اش همچنان حماسه بیافریند.

از خداوند سبحان برای جنابعالی توفیق خدمتی در شأن مردم دردمند شهرستان دشتی و تنگستان مسئلت مینمایم.
امیدوارم مطلب بعدی ام پیام تشکری  بابت اقدامهای دلسوزانه و کارشناسانه ی جنابعالی در جهت توسعه شهرستانهای حوزه ی انتخابیه باشد

 

۱۰ دیدگاه

 1. خدری می‌گه:

  درود بر شما دیگر، دوره تهدید گذشته،لطف کنید بجای تهدید کار مردم را راه بیندازید،آنهم نه فقط یک قشر وطایفه خاص مثل دوره های قبلی نمایندگیتان……

 2. نادری می‌گه:

  آفرین به آقای زندوی؛بهتر بود آقای شهریاری در اولین اظهار نظر رسمی خود به عنوان نماینده،از امید و نشاط و گشایش های اقتصادی حرف می زد.نه تهدید و ارعاب و حط و نشان کشیدن را را پیشه می ساخت

 3. مخاطب می‌گه:

  حزب شما تشکر حالیش نی خواهشا دنبال حاشیه نرین تشکر نمیخوایم

 4. مهمان می‌گه:

  آقای منتقد، لطفا از وکیلت ناسپاس نباش. تعصب جریانی و جناحی نفرمایید. ایشان با تشخیص، جسارت و شجاعت خود مدافع حوزه انتخابیه اش می باشد. به نوعی دارید پشت پا میزنید به آراء ارزشمند مردم غیور شهیدپرور این دو شهرستان. زنده باد نماینده شجاعمان.

 5. علی افسانژاد می‌گه:

  درود بر مهندس جوان وفهیم شهرستان تنگستان .جناب آقای زندویی.

  .مهندس جان گذر زمان هم چیز را مشخص خواهد نمود. در دنیا امروزی گفتمان راه چاره حل مشکلات می باشد .
  بگذر واندیشه را به درایت مردم واگذر کن.

 6. شهروند می‌گه:

  برادر زندوی این نظر شماست نظر همه جوانان نیست آقای شهریاری گفته به دنبال سیاسی کاری نرین و خدمت به مردم را در اولویت کاری قرار دهید در ۱۶ سال نمایندگی قبل شما کجا بودید آیا تاثیری در تنگستان دیده اید سد باهوش چی شد ، سد خائیز چی شد ، بیمارستان چند تخته شد ؟ و …. البته زحمت هایی هم که کشیده نادیده نمیگیریم منظور من اینه که چرا شما آن روز نیومدید قلم بزنید و درخواست خدمت به مردم بکردید و حالا هم فرصت بدید به آقای شهریاری تا یکسال بگذره بعدا قضاوت کنید همین که قبول کرده و مخالفت نکرده تا آقای دهدشتی فرماندار تنگستان بشه جای تشکر نداره؟ ای کاش به این هم اشاره میکردی که نماینده نقش اصلی در تعیین استاندار و بعد فرماندار داره

 7. همجوار می‌گه:

  احسنت بر جناب آقای زندوی که مطالب خوب و وزینی را در خصوص سخنان دیکتاتور وارآقای شهریاری به نگارش در آوردید تا شاید آقای پیرمردوکیل اندکی به خود آید و برایش تفهیم شود که وظیفه اش چیزی دیگری است به چالش کشیدن وزارت خانه باشد برای مطالبه به حق حقوق مردم نه برای عزل و نصب مدیران حوزه انتخابیه و این را باید بداند که با این همه به اصطلاع تجربه عزل و نصب مدیران به نامبرده هیچ ارتباطی ندارد وبهتر است شرح وظایف قانونیش بپردازد که وقت اندک و زمان به سرعت در گذر است اما آنچه هویدا ست وکیل پیرمرد ما که شتابش همانند لاکپشت خواهد بود به درب وزرات خانه هم نخواهد رسید .

 8. alex می‌گه:

  هه.. تو هم درست میگوئی

 9. ناخدا می‌گه:

  این قلم زنی ها شده یک بازی برای رسیدن به قدرتی مثلاً در آینده.حرف های مردم پسند و اینجور حرفها.کت و شلوار پوشیدن همه بلند آقای مهندس.من می دونم این حرفها از کجا آب می خوره.بذارین فضا را برای آقای شهریاری آماده کنیم تا بتونن بهتر در باره تنگستان و دشتی اقدام کنن.همش بلدین با زبان احترام بد بگین.این هنر نیست.به مردم صبر، نشاز و امید به نماینده مجلس بدین.حرف های گذشته را نعش قبر نکنید.آقای فرماندار و آقای شهریاری دو دوست و دو مسئول عالی رتبه هستند.تفرقه بین آنها درست نکن و جناح بازی هم در نیار.اگه برای آینده برنامه هایی داری این حرفها جایی نداره

 10. تنگستان می‌گه:

  آقای زنده وی شهرستانی که فرمانداری اش را یک جوان کم سن و سال و بی تجربه غیرتنگستانی مدیریت میکند و در زمان انتخاب ایشان مردم شهر اهرم از اینکه یک تنگستانی به عنوان فرماندار انتخاب نشده است هیچ عکس العملی نشان نمی دهند و با بی تفاوت گذشتن از این قضیه مهر تایید بر عدم وجود شخص لایق در شهرستان می نهند من هم با شما موافقم نگرانی آقای دکتر شهریاری بی جهت می باشد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.