تاریخ انتشار :دوشنبه ۲ آذر ۹۴.::. ساعت : ۹:۰۴ ق.ظ
۱۰ دیدگاه

نمایش ” افسانه آب ” به دوازدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر راه یافت

AF3

بیرمی :نتایج بازبینی آثار جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری بیرمی و به نقل از سایت سیرنگ :هفده نمایش در مرحله بازبینی دوازدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر حضور داشتند که توسط هیئت‌داوران بازبین مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفتند.

به گزارش سیرنگ شاهرخ قاسمی دبیر جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر با اعلام این خبر گفت: از مجموع هفده نمایش حاضر در مرحله بازبینی آثار، پانزده نمایش به صورت قطعی یا مشروط پذیرفته شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه احمدرضا قربانی، مرتضی فیروزی و شهرزاد شاکردرگاه هیئت‌داوران بازبین این جشنواره بوده‌اند، گفت: ارزیابی آثار را بر اساس اصول نمایشی و خط‌مشی جشنواره تئاتر معلولین صورت گرفته است.

قاسمی تصریح کرد: کلیه گروه‌هایی که آثار آنان منوط به رعایت اصلاحیه و بازبینی مجدد اعلام شده است می‌بایست ظرف مدت ۱ هفته از تاریخ انتشار این خبر به دبیرخانه جشنواره مراجعه و موارد اصلاحی هیئت‌داوران بازبین را دریافت کنند و در صورت عدم رعایت موارد مدنظر دبیرخانه جشنواره می‌تواند به نسبت به حذف این آثار اقدام کند.

دبیر دوازدهمین جشنواره استانی تئاتر معلولین خاطرنشان کرد: زمان بازبینی نمایش‌هایی که در نتایج این مرحله منوط به رعایت اصلاحیه و بازبینی مجدد اعلام شده است، یک هفته قبل از انجام بازبینی از سوی دبیرخانه به کارگردان گروه اعلام می‌شود.

قاسمی در پایان با اعلام نتایج بازبینی تئاتر معلولین استان یادآور شد: آثار بر اساس اولویت جهت حضور در دوازدهمین جشنواره تئاتر معلولین استان بوشهر معرفی شده‌اند.
در نمایش ” افسانه آب ” که کاری از گروه صورتک اهرم وابسته به گروه تئاتر آریو تنگستان است ، صادق عالی ، عباس بحرانی ، ساناز سلیمانی ، محمد بهروزی ، فاطمه ارزنده ، حسن جمالی ، امیرحسین قاسمی زاده ، مسعود سامعی ، سجاد سلیمانی و احمد احمدزاده محسن قائد نیا ، ابوالفضل علمدار نقش آفرینی می کنند.
محمد امین قایدی و حسین علمدار (موسیقی) ، هانیه جمالی ( منشی صحنه ) ، جواد عالی (نور) و سمیه افروز (طراح صحنه و لباس) یاسر رازقی پور (گریم ) از دیگر عوامل این اثر نمایشی هستند.
گفتنی است بیش از ۸ بازیگر معلول ( جسمی حرکتی ، قطع عضو ، ناشنوا و CP ذهنی )در کنار دیگر بازیگران در این گروه حضور دارند.

این گروه نمایشی که  سال گذشته  بعد از کسب مقام اول در جشنواره استانی معلولین توانست جواز حضور در جشنواره منطقه ای را کسب نماید

AF2 AF3 AF4 476031

۱۰ دیدگاه

  1. امین می‌گه:

    حللهههه بچی خومووووووووووو

  2. امین می‌گه:

    حللهههه بچی خومووووووووووو..دمتو گرممم

  3. F.arzandeh می‌گه:

    بهت افتخار میکنم خواهری گلم ان شالله موفق باشی عزیزوووم

  4. زينب ميرشكاري می‌گه:

    سلام
    دختر دایی گلم بهت تبریگ میگم ان شاءالله درمراحل بعدی هم موفق بشین(فاطمه ارزنده)

  5. فرزانه ارزنده می‌گه:

    آفرین خواهر گلم الحق که مثل آبجیت باهوشی.ایشالله مراحل بالاتر

  6. علیرضا ارزنده می‌گه:

    افرین بر خواهرگلم موفق باشی

  7. يك شهروند می‌گه:

    امیدوارم مسئولین محترم شهر درتمامی عرصه هابه این معلولین که ازهوش سرشاروذکاوت خوبی هم برخوردارندتوجه نمایندواعتمادبه
    نفس آنهارابالاببرند.

  8. محمد می‌گه:

    هله ماغی جون با خاتی انشالله به پای هم پیر بشین

  9. بهروزی می‌گه:

    هله بوامممممممم میش صفر دمت گرررررررم

  10. عمو می‌گه:

    با سلام کسب مقام دوم تیمی توسط تیم نوجوانان فرنگی هیات کشتی شهرستان تنگستان را خدمت جامعه بزرگ ورزش تنگستان تبریک عرض مینمایم.
    نتایج انفرادی این دوره از مسابقات بشرح ذیل می باشد:
    ۱-آریا سلامت زاده وزن ۵۰ کیلوگرم (فرنگی) مقام اول
    ۲-ابوالفضل عاربی وزن ۵۴ کیلوگرم (فرنگی)مقام اول
    ۳-عباس محمدنیا در وزن ۵۴ کیلوگرم (آزاد) مقام دوم
    ۴-امیرحسین شاهدی در وزن ۱۰۰ کیلو گرم(فرنگی) مقام دوم
    ۵-علیرضا محمدنیا در وزن ۴۲ کیلو گرم(فرنگی) مقام سوم
    ۶-محمد پروره در وزن ۴۶ کیلوگرم (فرنگی)مقام سوم
    ۷-یاسین بازیار در وزن ۵۸ کیلوگرم (فرنگی) مقام سوم
    ۸-ابراهیم کرامیان در وزن ۶۳ کیلو گرم(فرنگی) مقام سوم
    ۹-مهدی عبدشاه در وزن ۶۹ کیلوگرم (فرنگی) مقام سوم
    ۱۰-عبدالرضا تنگسیری در وزن ۷۶ کیلوگرم(فرنگی)مقام سوم
    لازم به ذکر است آریا سلامت زاده با کسب ۲۷ امتیاز فنی ترین کشتی گیر مسابقات در رشته فرنگی شد.

دیدگاه خود را به ما بگویید.